Ayhan Çilingiroğlu’nun kızı intihar etti

Son Güncelleme: 03 Ağustos 2017 Perşembe 16:15

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ayhan Çilingiroğlu’nun kızı beş yıldızlı bir otelin 19.katından atlayıp intihar etti.

Olay, Beşiktaş Etilerde bulunan lüks bir otelde evvelki gün gerçekleşti. İddialara göre, eski Ticaret ve Sanayi Bakanlarından Ayhan Çilingiroğlu’nun kızı 51 yaşındaki Ümit Makbule Çilingiroğlu dün Etilerde bulunan beş yıldızlı bir otelde rezervasyon yaptırdı. Akşam saatlerinde otele gelen Çilingiroğlu bir süre otelde kaldıktan sonra sabaha karşı kaldığı otelin 19'uncu katındaki odasından henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı kendini boşluğa bıraktı.

Otelin bahçesine düşen Çilingiroğlu’nu gören otel yetkilileri durumu sağlık ve polis birimlerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık birimleri yaptıkları inceleme neticesinde Ümit Makbule Çilingiroğlu’nun yaşamını yitirdiğini tespit etti. İntihar eden Çilingiroğlu’nun cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Ayrıca, herhangi bir psikolojik sorununun olmadığı öğrenilen Çilingiroğlu’nun intihar nedeni araştırılıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım