Aydın'da aranan şahıs polis müdürünün aracını kundakladı

Son Güncelleme: 13 Kasım 2017 Pazartesi 08:00

Aydın ilinde polis ekipleri tarafından aranan bir kişi polis müdürünün aracına molotof atarak yaktıktan sonra yakalandı.

 

Aydın İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Aranan Şahıslar Büro Amiri İbrahim Kanyılmaz'ın otomobili, hakkında "mala zarar verme" suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi tarafından kundaklandı.

Girne Mahallesi'nde ikamet eden Kanyılmaz'ın evinin önündeki otomobiline molotofkokteyli atıldı. Otomobilinin yandığını gören Kanyılmaz durumu hemen meslektaşlarına ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

Kısa zamanda söndürülen yangın sonucunda otomobilde maddi hasar meydana geldi.

Ekiplerin yaptığı incelemelerde zanlının, hakkında "mala zarar verme" suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 29 yaşındaki İsa Y. olduğu belirlendi. Kanyılmaz, ses üzerine balkondan baktığında kaçan kişiyi gördüğünü belirterek, "Şahıs tarafımızca aranan biriydi." dedi.

Ayrıca Asayiş Şube Müdürü Abdurrahman Akın da olay yerine gelerek durum hakkında bilgi aldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım