Aydın Didim'de dehşet! Yanmış kadın cesedi bulundu!

Son Güncelleme: 10 Ekim 2017 Salı 06:35

Aydın ilinin Didim ilçesinde makilik bir alanda yanmış bir kadın cesedi bulundu. Kadının üzerinde kimlik bulunmazken, polis olay ile alakalı çok yönlü soruşturma başlattı.

Alınan bilgiye göre; Didim’de tali yolda otomobiliy ile ilerleyen T.T. ve M.Ç, tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için arabadan inip makiliklerin arasına girdi. Makiliklere girdikleri anda yanmış bir ceset ile karşılaşan T.T. durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine Emniyet güçleri gönderildi.

Olay yerine gelen birimler, çalılıklar arasında vücudunun büyük bir kısmı yanmış çıplak halde bir kadın cesedi ile karşılaştılar. Cesedin üzerinde herhangi bir kimlik bulunamazken, olay yerinde yapılan incelemeden sonra ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, cesedin kimliğinin tespiti için son dönemde ilçede yapılan kayıp başvurularını incelemeye alırken, bölgedeki MOBESE kameralarını da incelemeye başladı. Olayla ilgili soruşturma çok yönlü şekilde sürdürülüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım