Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'a Bylock gözaltısı

  • 22553
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 08:43

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın, FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde örgütün şifreli iletişim uygulaması Bylock’u kullandığı iddiası ile Cumhuriyet Savcılığı’na ifade verdiği ifade edildi. Şan’ın evinde arama yapıldığı, cep telefonuna ve dijital verilere de el konulduğu öğrenildi.

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından devam ettirilen FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın, Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade verdiği kaydedildi. Örgütün kriptolu haberleşme programı ’Bylock’ kullandığı öne sürülen Şan’ın evinde de Terörle Mücadele birimlerinin arama yaptığı, cep telefonuna ve dijital verilere el konulduğu ifade edildi.

Ahmet Şan, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Ahmet Şan, Atiker Konyaspor- Gençlerbirliği maçını da şeref tribününden izlemişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım