Arkadaşının nişanına gitme amacı farklıymış!

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2017 Pazar 09:03

Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesine Kocaeli kentinden gelip eski komşusunun nişan töreninde takılan altın ve paraları çalarak kargo ile evine gönderdiği öne sürülen kadın, polis ekiplerince suçüstü yapılarak yakalandı.

Mustafakemalpaşa ilçesinde ikamet eden 28 yaşındaki B.A. eski komşusu olan ve Kocaeli’de ikamet eden 45 yaşındaki Ş.Y.’yi nişan törenine davet etti. İlçeye gelen iki çocuk annesi misafir olarak kalmaya başladı. B.A. nişandan sonraki gün, takılan 8 altın bilezik ve evdeki 20 bin liranın yerinde olmadığının farkına varınca polisi aradı. Polis ekipleri yaptıkları ilk inceleme neticesinde şüphelenilen Ş.Y.’yi gözaltına aldı ama delil yetersizliğinden serbest bıraktı.

Şüpheliyi takibe alan birimler, Ş.Y.’nin nişan sonraki sabah bir kargo firmasına giderek Kocaeli’deki evine kargo gönderdiğini tespit etti. Şüpheli Kocaeli’ye döndükten sonra takibe devam eden ekipler kargocu kılığına girip kadının paketini götürdü. Paketi aldığı sıra şüpheli kadın gözaltına alınırken açılan paketten çalınan altınlar ve paralar çıktı.

Şüpheli Ş.Y. Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürlüğüne getirilip burada ifadesinde hırsızlığı yaptığını itiraf etti. Eski komşusunun takı töreninde takılan eşyalarını çalan kadın emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edilecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım