Aracıyla sevgilisinin üzerinden defalarca geçmişti! İşte istenen ceza

Son Güncelleme: 30 Ocak 2018 Salı 11:58

İstanbul ilinde aracıyla sevgilisinin üzerinden geçtiği iddia edilen Savaş A. hakkında müebbet hapis cezası talep edildi.

33 yaşındaki Ezgi Y. ile 40 yaşındaki Savaş A. bir süredir beraberlik yaşıyordu. Olay günü, sevgilisi ile tartışma yaşayan Ezgi Y., İstanbul ilinin Sarıyer ilçesindeki evine alkollü gelen sevgilisini sakinleştirmek istedi. Konuşmadan sonra evden ayrılan Savaş A., otoparka gitti.

Ezgi Y., iddiaya göre alkollü araç kullanmasını engellemek istediği sevgilisini durdurmak için otoparka gitti. Savaş A., aracına binerek önüne geçen Ezgi Y.'ye önce çarptı. Ardından yere düşen kadının üzerinden defalarca araçla geçen Savaş A., bir de aracının tekerlekleriyle genç kadının üzerindeyken aracını durdurdu.

GÜVENLİKÇİ KURTARDI

Kaburga kemikleri dahil vücudunda birden fazla kırık bulunan talihsiz kadın, güvenlik görevlilerinin dikkati sayesinde hastaneye kaldırıldı. Tutuklanıp cezaevine gönderilen Savaş A. hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi. Zanlı, Ağır Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım