Aparta fuhuş baskını

Son Güncelleme: 03 Şubat 2018 Cumartesi 16:36

Sakarya ilinin Serdivan ilçesinde bir aparta yaplanenen fuhuş operasyonunda bir kadın gözaltına alınırken, sıra bekleyen 3 kişi hakkında fuhuştan işlem yapıldı.

Sakarya ilinin Serdivan ilçesinde Ahlak Büro birimleri bir aparta yaptıkları baskında Gürcistan kökenli bir kadını gözaltına alırken, sıra bekleyen üç kişiye fuhuştan işlem yaptı.

Alınan bilgiye göre, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri, Serdivan ilçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde bir apart daireye fuhuş baskını yaptı.

Baskında Gürcistan Uyruklu Elmira M. gözaltına alınırken, sıra bekleyen üç kişiye de fuhuştan işlem yapıldı. Gözaltına alınan Gürcistan uyruklu Elmira M, sağlık raporu alınmasının ardından İl Göç idaresi tarafından sınır dışı edilirken, fuhuş yapıldığı tespit edilen apartın mühürlendiği öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım