Apaçi Mustafa kapkaçtan yakalandı

  • 1097
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ağustos 2017 Cuma 16:42

Evlilik programında yaptığı Apaçi dansı ile bilinen ve meşhur olan damat adayı Mustafa B., kapkaçtan yakalandı.

Dün öğle saatlerinde Başakşehir'de Süleyman Demirel Bulvarı'nda kaldırımda yürüyen B.H.B adındaki kadının elindeki cep telefonunu, arkasından yaklaşan bir şüpheli kapkaç yöntemi ile alıp kaçtı. Kadının elindeki telefonu kapkaç yapan şüpheli koşarak izini kaybettirdi. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü birimleri olay ile alakalı soruşturma başlattı.

Birimler, olay yeri çevresinde yaptığı fiziki çalışma sonucunda şüphelinin kimliğini belirledi. Polis, şüphelinin Bağcılar Yüzyıl Mahallesi'ndeki adresine yaptığı baskında 25 yaşındaki Mustafa B.'yi yakaladı. Adrese yapılan aramada bahse konu cep telefonu ele geçirildi. Gözaltına alınan zanlının emniyetteki işlemleri devam ediyor. 

Şüpheli Mustafa B.'nin bir televizyonda yayınlanan evlilik programında yer aldığı meydana çıktı. Mustafa B. “Bir an önce evlenmem lazım” sözleri ile gündeme gelmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım