Antalya'da polis aracına maytaplı saldırı

  • 1583
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Kasım 2017 Cuma 08:20

Antalya ilinde dün akşam saatlerinde rutin devriye görevi yapan çevik kuvvete ait zırhlı Shortland'a kimliği bilinmeyen kişi ya da kişilerce maytap atıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken araçta hafif maddi hasar meydana geldi.

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde devriye görevi yapan zırhlı polis aracının geçişi esnasında küçük çaplı patlama gerçekleşti. Olaydan sonra bölgeye çok sayıda polis ekibi gönderilirken, patlamanın yola atılan maytaplardan kaynaklandığı belirlendi.

Varsak Mahallesi Hamza Taş Bulvarı’nda dün akşam saat 23.00 sularında devriye görevi yapan zırhlı polis aracının geçişi sırasında küçük çaplı patlama meydana geldi. Patlamayla birlikte polisler, aracı terk edip, önlem aldı.

Terör saldırısı şüphesi üzerine bölgeye çok sayıda Özel Harekat polisi sevk edildi.

Yapılan incelemede patlamanın yola atılan maytaplardan kaynakladığı belirlendi. İncelemeden sonra ekipler normale döndü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım