Antalya'da lüks otelde 6 yaşındaki çocuğun feci ölümü

  • 14785
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 Cuma 13:52

Antalya ilinde ailesi ile tatil yapan İranlı 6 yaşındaki Parya Aghamohammadhassan Tajer, 4 gün evvel konakladıkları otelde, yetişkinlerin kullandığı havuza düştü. Havuzdan çıkarılıp ambulansla hastaneye götürülen Parya, dün akşam hayatını kaybetti.

Olay, geçtiğimiz pazartesi günü Muratpaşa İlçesi Kundu bölgesinde bulunan beş yıldızlı bir otelin büyüklere ait havuzunda gerçekleşti. İran’ın başkenti Tahran’da oturan baba Majıd Aghamohammadhassan Tajer, 4 gün evvel, beraberinde eşi ve kızı Parya ile tatillerini geçirecekleri otele geldi.

Tatil esnasında çiftin kızı Parya, yetişkinlerin kullandığı havuza düştü. Bir süre havuzda kalan küçük kız, otelde bulunan görevliler ve müşteriler tarafından fark edilerek, havuzdan çıkarılıp, ambulans ile hastaneye götürüldü.

Aşırı su yuttuğu ifade edilen Parya, 4 günlük tedavi sürecinden sonra dün akşam saatlerinde hayatını kaybettii. Ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu’nun morguna götürülen Parya’nın cenazesinin İran’a gönderileceği belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım