Ankara'da korkutan patlama! Ankara'nın her yerinden duyuldu!

Son Güncelleme: 01 Şubat 2018 Perşembe 23:42

Ankara Çukurambar'daki vergi dairesinin alt katında doğalgaz sıkışması sebebi ile patlama gerçekleşti. İlk tespitlere göre patlamada can kaybı ve yaralanan yok.

Ankara'da Çukurambar semtindeki Ankara Vergi̇ Dai̇resi̇ Başkanlığı'nın kazan dai̇resi̇nde doğalgaz sıkışması sebebi ile patlama gerçekleşti. 

Ankara Valisi Ercan Topaca, yaptığı açıklamada, Çukurambar semtindeki vergi dairesinin alt katında, doğalgaz sıkışması nedeniyle patlama meydana geldiğini bildirdi. 

VALİ TOPACA'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Vali Topaca, şunları kaydetti:

"İlk belirlemelere göre doğalgaz kazanında patlama oluyor. Şu anki tespitlere göre ölü, yaralı yok. Mesai bitmiş, içeride kimsenin olmadığı bir yer. Şu anda ekipler, tedbir amaçlı içeriyi kontrol ediyor. Ben de olay yerine geçeceğim."

Ayrıca patlama nedeniyle binanın 2 katında büyük çapta hasar oluştu.

NTV muhabiri Özde Erkuş da şu bilgileri verdi:

"Patlama Ankara'nın her yerinde duyuldu. Patlamanın nedenine ilişkin soru işaretleri oluştu. İtfaiye ve emniyet ekiplerinin 'doğalgaz patlaması' olduğuna yönelik tespitleri var. Binada büyük bir hasar var. Yetkililer doğalgaz kaçağının devam ettiğine yönelik endişeler taşıyor."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım