Ankara'da hareketli saatler!

Son Güncelleme: 27 Kasım 2017 Pazartesi 09:41

Ankara ilinde polisin “dur” ihtarına ateş ederek karşılık veren kişiler ile polis ekipleri arasında kovalamaca meydana geldi. Polis aracına çarparak duran otomobildeki bir kişi kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakalandı.

Altındağ Ulucanlar bölgesinde devriye atan polis ekipleri şüphe üzerine bir aracı durdurmak istediler. Polis ekibinin “dur” ihtarında bulunduğu otomobildekiler silah ile ateş açarak kaçmaya başladı. Kaçan otomobil Kale Mahallesi Can Sokak’ta polis aracına çarparak durdu. Otomobil içerisinden çıkan iki kişi koşarak kaçmaya çalışırken, polis ekiplerinin takibi sonucu Rıdvan K. kısa sürede yakalandı.

İZİNİ KAYBETTİRDİ

Kimliği henüz bilinmeyen diğer kişi ise ara sokaklara kaçıp izini kaybettirdi. Yapılan inceleme neticesinde şüphelilerin kaçmaya çalıştığı otomobilin de düz kontak yapılarak çalındığı tespit edildi. Polis ekipleri Kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım