Ankara'da DEAŞ'a büyük darbe: 101 gözaltı

  • 1611
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 10:45

Başkent Ankara'da DEAŞ terör örgütüne karşı yapılan operasyonda haklarında yakalama kararı bulunan 245 şüpheliden 101'i gözaltına alındı. İçlerinde DEAŞ'a müzahir "Tatlıbal grubu" üyelerinin de olduğu zanlılara yönelik operasyon sürüyor.

AA muhabirinden alınan bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve İstihbarat Şubesi tarafından yönetilen ve bin 500 polisin katılımı ile DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyon yapıldı.

Merkez ilçeler ile Sincan, Etimesgut ve Çubuk'ta 250 adrese yapılan eş zamanlı operasyonda haklarında yakalama kararı bulunan 245 şüpheliden 101'i gözaltına alındı.

Aralarında DEAŞ'a müzahir "Tatlıbal grubu" üyelerinin de bulunduğu zanlıların adreslerinde yapılan aramada çok sayıda örgütsel doküman ve dijital materyale el konuldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım