Ankara-İstanbul Karayolu kan gölüne döndü: 5 ölü

  • 1136
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Eylül 2017 Çarşamba 12:46

Ankara - İstanbul Karayolu'nda bir otomobilin emniyet şeridinde park durumunda olan TIR'a arkadan çarpması sonucunda, otomobilde bulunan ve aynı aileden oldukları belirtilen 5 kişi yaşamını yitirdi. Araçtan yaklaşık 20 metre ileriye fırlayan hız göstergesinde, ibrenin 170 kilometrede takılı kaldığı gözlendi.

Ankara ilinin Çamlıdere ilçesinde park halindeki TIR'a otomobilin arkadan çarpması sonucunda aynı aileden 5 kişi yaşamını yitirdi. Anadolu Otoyolu’ndan Ankara istikametine seyreden 48 yaşındaki Oktay Aslantaş idaresindeki 41 YL 957 plakalı otomobil, Çamlıdere ilçesi Cankurtaran Rampası Su Deposu mevkiinde emniyet şeridinde park halinde bulunan Ahmet Ecer idaresindeki 01 ZF 404 TIR'a arkadan çarptı.

Ankara İtfaiye Müdürlüğü ve 112 Acil Servis birimlerinin gönderildiği kazada, sürücü Oktay Aslantaş ile otomobilde bulunan 61 yaşındaki Cemal, 53 yaşındaki Sara, 30 yaşındaki Selma ve 19 yaşındaki Seda Nur Aslantaş yaşamını yitirdi.

Jandarma birimleri TIR'ın sürücüsünü gözaltına alınırken, kazada 5 ferdi can veren Aslantaş ailesinin Bayburt nüfusuna kayıtlı olduğu ifade edildi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım