Akıllara ziyan bir vurgun: 37 milyon çarptı!!!

Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 14:42

Alınan bilgilere göre, Eskişehir ilinde ikamet eden, İzmir'de internet reklamcılığı şirketi olan ve 30 bin vatandaşı yaklaşık 37 milyon lira dolandıran şahıs İstanbul'da ele geçirildi.

İzmir ilinde internet reklamcılığı amacıyla kurulan "E. Reklamcılık" ismi ile faaliyet gösteren şirket, Türkiye genelinde çok sayıda üye kazandı. "Kar payı vereceğim" bahanesi ile yaklaşık olarak 30 bin üyesini 37 milyon dolandıran site tarafından, vatandaşların paralarının hayali vaatler ile toplandığı haberi alındı. Bunun üzerine Eskişehir Asayiş Şube Müdürlüğü birimlerince gerekli araştırmalar başlatıldı.

Şirketin sahibi olduğu belirlenen 23 yaşındaki Zeynel O.B.'nin, ikamet ettiği Eskişehir ilinde çok sayıda insanı dolandırdığı, şirkete ait olan paraların şirket hesabından alarak kız arkadaşının, birinci ve ikinci derece yakınlarının bankada bulunan hesaplarına havale yaptığı, sonrasında ise bu paraları alıp kaçtığı tespit edildi.

Zanlı Zeynel O.B., Eskişehir Asayiş Şube Müdürlüğü birimleri tarafından yapılan çalışmalar ile İstanbul ve İzmir teşkilatının da desteği ile yakalandı. Eskişehir'e getirilen şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak H Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım