Akıllanmıyorlar! Yine okul servisinde unuttular!!!

  • 5618
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 09:05

Okul servislerinde unutulan çocuklara dün bir tanesi daha eklendi. Tüm yaşananlara, tepkilere rağmen İstanbul ilinde evvelki gün de anaokuluna giden 3 yaşındaki Selin Eda A., saatlerce okul servisinde unutuldu. Ailenin şikayeti üzerine şoför ve hostes gözaltına alındı.

İddialara göre; evvelki gün 3 yaşındaki Selin Eda A.’yı annesi Esin Beyhan A., sabah saatlerinde Kadıköy ilçesinde servise bindirdi. Servis yine Kadıköy’deki anaokuluna saat 09.15 sularında ulaştı. Hostes öğrencileri indirdi. Selin Eda A.’yı ise unuttu. Servis şoförü Mehmet Mustafa U. ve Hostes Reyhan B., öğrencileri indirdikten sonra Gebze’ye gittiler. Küçük Selin’in minibüste olduğunu fark etmeyen şoför ve hostes araçtan indi.

Saat 14.00 sularında tekrar araca dönen şoför ve hostes, minik Selin Eda A.’yı aracın içinde ağlarken buldular. Paniğe kapılan şoför ve hostes, 3 yaşındaki çocuk ile beraber saat 16.00 sularında okula geldi. 

Aynı saatte okula giden anne Esin Beyhan A., kızının sınıfına gitti fakat çocuğunu bulamadı. Öğretmenleri Selin’in okula gelmediğini ifade etti. Büyük bir şaşkınlık ve korkuya kapılan anne dışarı çıktığında kızının okula geri dönen serviste olduğunu gördü. Servis şoförü, sabah 3 yaşındaki kızı fark edemedikleri için servisten indirmeyi unuttuklarını, araca geri döndüklerinde çocuğu ağlarken bulduklarını dile getirdi. Sinir krizi geçiren anne hem okul yönetimi hem de şoför ve hostes hakkında şikayette bulundu. 

OKUL HABER VERMEDİ

Selin Eda A.’nın öğretmenlerinin küçük kızın okula gelmediğini okul yönetimine söyledikleri fakat okul yönetiminin aileyi aramadığı meydana çıktı. 

Servis şoförü Mehmet Mustafa U. ve hostes Reyhan B. gözaltına alındı. Mehmet Mustafa U. polisteki ifadesinde Selin’i serviste unuttuklarını, Gebze’de fark ettiklerinde durumun anlaşılmaması için hemen geri götürmediklerini, çıkış saatini beklediklerini söylediği bildirildi. U. ve B. emniyetteki sorgularının ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Okul ve servis şirketinin adı resmi makamlarca açıklanmadı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım