Akıl almaz olay!!! Uzman doktorun hayat mücadelesi!

  • 6131
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Ekim 2017 Salı 11:15

Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde hizmet veren özel bir hastanede görevli kadın doktor, başına büyük cam tablanın düşmesi sonucunda ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Sakarya Mahallesi'ndeki özel hastanenin acil servis bölümünde nöbetçi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ulviye Uzar, çay içmek için servis önündeki banka oturdu. 

Uzar arkadaşları ile sohbet ederken başına hastanenin yanındaki bir binanın son katından cam tabla düştü. Olayda yaralanan ve bir anda yere yığılan doktora ilk müdahaleyi mesai arkadaşları yaptı.

Görevli olduğu hastanede tedavi altına alınan Uzar'ın hayati tehlikesi bulunduğu ifade edildi. Binadan başka camların düşmesi ihtimaline karşı sokağı araç ve yaya trafiğine kapatan polis ekiplerinin olay ile alakalı incelemeleri sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım