Akdeniz'de dehşet! Tam kızın cesedi bulundu!!!

  • 1624
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Kasım 2017 Çarşamba 12:42

İtalyan yetkililer Akdeniz'de yaşları 14 ile 18 arası değişen 26 genç kızın cesetlerini buldu. Göçmen olduğu tespit edilen genç kızların ölüm sebebi ile alakalı soruşturma başlatıldı.

İspanyol savaş gemisi Cantabria, İtalya açıklarında yaptığı operasyonda, farklı göçmen teknelerinden 375 kişiyi kurtardı. Bu operasyonlar sırasında korkunç bir keşif de yapıldı. Bir gemide çoğu 14 - 18 yaşlarında olan 26 genç kızın cansız bedenlerine ulaşıldı. Avrupa'ya ulaşmaya çalışırken hayatlarını kaybeden kadınların cesetleri inceleme yapılmak üzere İtalya'da Salerno hastanesi morguna kaldırıldı.

İtalya'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Salerno polis müdürü CNN'e konuşurken otopsilerin Salı günü yapılacağını ve işkence veya cinsel istismara maruz kalıp kalmadıklarını araştıracağını ifade etti. Olay ile alakalı biri Libyalı biri Mısırlı olmak üzere iki kişi de gözaltına alındı.

Nijeryalı olan genç kızların cinsel saldırıya maruz kaldığı ve cinayete kurban gittikleri yönünde şüpheler bulunuyor. Nijerya'dan son yıllarda binlerce genç kadının insan tacirleri tarafından fuhuşa zorlanmak amacıyla İtalya'ya getirildiği biliniyor.

Kızların Afrika kökenli göçmenler olduğu açıklandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım