Ahmetli'de yanlışlıkla karısını öldürdü...

  • 1752
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Aralık 2017 Pazartesi 07:11

Manisa ilinin Ahmetli ilçesinde kızının erkek arkadaşının kapıyı zorladığını tahmin eden şahıs, kapı arkasından tek el ateş ederek karısını vurdu. Talihsiz kadın kalbine denk gelen tek kurşunla yaşamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, Manisa ilinin Ahmetli ilçesinde gerçekleşen  olayda bir şahıs yanlışlıkla karısını kalbinden vurup öldürdü. Ahmetli ilçesine bağlı Alahıdır Mahallesi’nde yaşanan ve duyanları şoka sokan olay dün sabah erken saatlerde gerçekleşti.

Sabah saatlerinde evinin avlusunda bekleyen 46 yaşındaki İ.K., demir bahçe kapısının zorlandığını fark etti. İ.K., kızının gönül ilişkisi yaşadığı öne sürülen  şahsın eve geldiğini tahmin ederek, yanındaki 9 milimetre çapındaki silahına davrandı.

Avlu içerisinden arkasında kimin olduğuna bakmadan demir kapıya doğru 1 el ateş eden İ.K., kızının bağırması üzerine demir kapıyı açtı. Demir kapıyı aralayan şahıs eşi Azize K.’yı kanlar içerisinde yerde buldu.

Demir kapının ardından karısını vurduğunun farkına varan şahıs büyük bir şok yaşadı. Azize K., eşinin çağırdığı ambulansla kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Azize K. ve kızı E.K.’nın gece kayınvalidesinde yatıya kaldığı ve sabah erken saatlerinde evlerine döndükleri, o sırada demir kapıyı açmak isterken eşi İ.K.’nın silahından çıkan kurşun ile yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Jandarma ekipleri, kazara eşini öldürdüğü iddia edilen İ.K.’yı olayda kullanılan tabanca ile birlikte gözaltına aldı. Konuyla ilgili olarak soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım