Ağrı ve Mersin'de narkotik operasyonu

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2017 Pazar 11:58

Ağrı ve Mersin illerinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü birimlerinin Ağrı’da ortak çalışması sonucunda kent merkezinde durdurulan bir TIR'da gerçekleştirilen aramada, 21 kilo eroin ve 2 kilo 52 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Ağrı Valiliğinin yaptığı açıklamaya göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerinin koordineli çalışma yapması sonucunda yüklü miktarda uyuşturucu bulunduğu belirlenen birTIR aracı 23 Ağustos’ta Ağrı il merkezinde durduruldu.

TIR'da yapılan aramada TIR dorsesinin altında bulunan stepne boşluğuna zulalanmış 21 kilo eroin ve 2 kilo 52 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan araç sürücüsü S.Ş. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Ele geçirilen uyuşturucu maddelerinin yaklaşık piyasa değeri 1.6 milyon Türk Lirası olduğu ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım