Afrin'den bir acı haber daha: 2 şehit

Son Güncelleme: 05 Şubat 2018 Pazartesi 02:22

Genelkurmay Başkanlığı'nın yaptığı açıklamaya göre Zeytin Dalı Harekâtı çerçevesinde yapılan operasyonlarda 2 asker şehit oldu 5 asker ise yaralandı. Şehitlerin 25 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Selim Vurdal ve 24 yaşındaki Piyade Komando Uzman Çavuş Bekir Evren olduğu öğrenildi.

TSK'dan yapılan açıklama şu şekilde;

"Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında, 04 Şubat 2018 tarihinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü unsurlarına karşı gerçekleştirilen operasyonlarda, iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, beş kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olaylarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır diler; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım