Adıyaman'da erkek yurdunda iğrenç olay!

Son Güncelleme: 08 Eylül 2017 Cuma 09:25

Adıyaman ilinin Besni İlçesi’nde, özel bir yurtta 2 erkek öğrenciye cinsel içerikli video izleterek cinsel istismarda bulunan müdür İ.T. tutuklandı.

Olay, geçtiğimiz salı akşamı ilçedeki Özel Hayrünnisa Gölbaşı Erkek Yurdu’nda gerçekleşti. Yurt müdürü İ.T., erkek öğrencilere cinsel içerikli video izleterek istismarda bulundu. 10 yaşlarındaki 2 erkek öğrencinin durumu anlattığı ailelerin şikayetleri üzerine yurt müdürü İ.T. gözaltına alındı. 

Adıyaman Valiliğinin yaptığı açıklamada, olay ile alakalı adli ve idari soruşturma başlatıldığı ifade edilerek şöyle denildi:

"Besni ilçemizde bulunan özel bir Öğrenci Yurdu’nda vuku bulduğu iddia edilen olayla ilgili olarak Besni Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmıştır. İddialara konu olan özel öğrenci yurdunun müdürü gözaltına alınmıştır. Ayrıca idari soruşturma açılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Ailelerin şikayeti üzerine gözaltına alınan müdür İ.T. akşam saatlerinde çıkarıldığı savcılık kararı ile tutuklandı. Adli makamlar tarafından soruşturmaya yayın yasağı konuldu, ayrıca idari soruşturma açıldı.  

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım