Adıyaman'da 15 yaşındaki sporcuya antrenöründen tecavüz!

Son Güncelleme: 28 Aralık 2017 Perşembe 14:42

Adıyaman ilinin Gölbaşı ilçesinde 15 yaşındaki sporcusuna tecavüz ettiği iddiası ile gözaltına alınan uluslararası sertifikaya sahip antrenör tutuklandı.

Uluslararası boks antrenörlüğü sertifikasına sahip 45 yaşındaki Adnan D.  ile Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde lise öğrencisi olan boksör 15 yaşındaki M.K. ve diğer sporcular, kulüpler arası boks hazırlık karşılaşmalarına katılmak için Mersin iline gitti.

İddialara göre antrenör, burada M.K.’ya tecavüz etti. 15 yaşındaki M.K. Mersin’den Adıyaman’a döndüğünde durumu ailesine anlattı. Aile polise giderek antrenör hakkında şikayette bulundu.

TUTUKLANDI

Polis, savcılığın talimatı ile antrenör Adnan D.’yi gözaltına aldı. Emniyette ifadesi alınan Adnan D. daha sonra Gölbaşı Adliyesine sevk edildi. Adli makamlar şahsın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Olay ile alakalı soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım