Adil Öksüz ile alakalı flaş gelişme!

  • 3087
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 17:03

Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından, Almanya'da olduğu öne sürülen FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" kaçak Adil Öksüz hakkında iade talepnamesi hazırlandı.

FETÖ Terör örgütünün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi esnasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Hava Üssü'ndeki eylemler ile alakalı 486 kişinin yargılandığı "Akıncı Davası" sanıklarından Öksüz hakkında iade talepnamesi hazırlandı.

"Akıncı Davası"na bakan Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi, Almanya'da olduğu iddia edilen örgütün "hava kuvvetleri imamı" firari Öksüz'ün Türkiye'ye iadesi için hazırlanan talepnameyi Almanya'ya iletilmek üzere Adalet Bakanlığına gönderdi.

Ayrıca mahkeme, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından askeri helikopter ile Yunanistan'a kaçan aynı davanın sanıklarından Fatih Arık için Yunanistan'a gönderilmek üzere iade talepnamesi hazırladı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım