Adana'da yeni aldığı tüfeği deneyen adam canından oldu!

  • 2024
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 17:50

Adana’ ilinde 51 yaşındaki Fatih Özdemir, internet sipariş ederek aldığı pompalı tüfeği denediği esnada canından oldu.

Olay, Adana ilinin Seyhan İlçesi Koyuncu Mahallesi 8001 sokakta gerçekleşti. alınan bilgilere göre, 51 yaşındaki Mehmet Fatih Özdemir birkaç gün evvel İstanbul’dan Adana’ya arkadaşlarını ziyaret etmek için geldi. Ziyarete geldiği arkadaşının evinde oturduğu esnada internetten yeni aldığı pompalı tüfeği denemek isteyen Özdemir, dışarı çıktı. Arkadaşının otomobilinde bulunan pompalı tüfeğini alıp ambalajından çıkarttı. Özdemir daha sonra pompalı tüfeğe fişekleri doldurarak havaya bir el ateş etti.

Bu sırada tüfekte tutukluk yaparken, Özdemir tutukluğunun nedenini bulmak isterken silah bir anda ateş aldı. Tüfekten çıkan saçmalar Özdemir’in yüzüne denk geldi. Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık birimlerinin yaptığı kontrolde, Özdemir’in yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Polis ve Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinden sonra Özdemir’in cenazesi otopsisi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım