Adana'da kadınların kavgası güçlükle ayrıldı

  • 8348
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Ekim 2017 Cuma 14:12

Adana ilinde bir parkta iki kadın arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kadınları park içindekiler çok zor bir şekilde ayırdı.

Olay, merkez Çukurova İlçesi'nde bulunan Engelliler Parkı'nda gerçekleşti. İddialara göre, parkta güvenlik görevlisi eşi Mehmet B. ile aynı yerde çalışan Jale Ç.'nin ilişkisi olduğunu düşünen Ferda B., konuşmak için eşinin yanına gitti. Bu esnada Jale Ç. ile Ferda B., arasında kavga çıktı. Kadınların saç başa tekme tokat kavgasını gören vatandaşlar polisi aradılar. Olay yerine gelen polis iki kadını da polis merkezine götürdü.

Jale .Ç.'nin tırnak darbeleri ile yüzü kan içinde kaldı. Ferda.B.'nin polise verdiği ifadede kavga ettiği kadının eşi ile aynı yerde çalıştığını ve eşinin sevgilisi olduğunu iddia ederek kavganın bu sebeple çıktığını söylediği öğrenildi.

Jale Ç. ise Ferda B. ile parkta bulunan bir sandalyeye oturma nedeniyle kavga çıktığını kimsenin sevgilisi olmadığını söylediği belirtildi. Jale Ç. ifadesinin alınmasının ardından adli tıp birimine götürülerek burada darp raporu aldı. İki kadın da birbirinden şikayetçi oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım