Adana'da cezaevi kaçağı uyuşturucuyu öyle bir yere saklamış ki...

  • 17645
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 Pazartesi 18:22

Adana ilinde aksak yürüdüğü için şüphelenilen ve üzerinde arama yapılan bir şahsın ayakkabısının içinde eroin, parmak arasında taş kokain bulundu.

Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Araştırma Birimleri, aksak yürüyen bir kişiden şüphelenip durdurdu. Polis şahsın kimliğini alarak GBT sorgusu yaptı. Yapılan sorgulamada isminin Metehan Ö. olduğu öğrenilen kişinin kullanmak için uyuşturucu satın almak suçundan 3 ayrı 5 sene kesinleşmiş hapis cezası olduğu ve cezaevinden kaçtığı tespit edildi.

Polis bunun üzerine adamın üzerinde arama yapıldı. Yapılan arama sonucunda zanlının el parmakları arasında 2 gram taş kokain çıktı. Polis zanlının aksak yürümesinden de şüphelenip ayakkabısını çıkartıp arama yaptı. Yapılan aramada ayakkabı içinden 5 gram eroin çıktı. Zanlı gerekli işlemlerinin yapılması için polis merkezine teslim edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım