Adana'da 5 gün boyunca tecavüz!

  • 7493
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 10:37

Adana ilinde 19 yaşındaki D.R.B. isimli genç kız, bir hafta evvel tanıştığı erkek arkadaşı tarafından bir işyerine kapatılarak, 5 gün boyunca tecavüz ve darp edildiğini iddia etti!

Olay, dün saat 23.00 sularında merkez Seyhan İlçesi Sarıyakup Mahallesi’nde gerçekleşti. İddialara göre, Denizli Mahallesi’nde ailesi ile yaşayan D.R.B., ayakkabıcılık yapan R.S. ile tanışarak sevgili oldu. Bir haftalık sevgilisinin çalıştığı ayakkabı imalathanesine giden genç kız, iR.S. tarafından alı konuldu.

Kızlarından haber alamayan aile de polise giipk kayıp başvurusunda bulundu. Alıkonulduğu 5 gün süresince R.S.’nin şiddetine maruz kalan D.R.B., R.S.’nin alkol alıp sızmasından faydalanıp kaçtı. Yolda devriye gezen polislerden yardım isteyen ve vücudunun hemen her yerinde darp izi bulunan D.R.B., çağrılan ambulans ile AdanaŞehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

5 GÜN BOYUNCA TECAVÜZ ETTİ

Hastanede tedavisi devam eden D.R.B., polise verdiği ilk ifadede, R.S.’nin kendisine 5 gün boyunca tecavüz ettiğini ileri sürdü. Olayın yaşandığı ayakkabı atölyesine giden polisler, R.S.’yi bulamadı. Olayın ardın kaçan R.S.’yi arayan polis, soruşturmaya devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım