Adana şehir merkezinde kadına şiddet

Son Güncelleme: 08 Ocak 2018 Pazartesi 13:16

Adana ilinde genç bir erkek, tartıştığı bir kızı çenesinden tutup iterek ve dirsek atma ile tehdit ederek tartakladı. Şehrinde merkezinde gerçekleşen ve dakikalarca süren akıl almaz saldırıya vatandaşların duyarsız kalması ise tepkileri çekti.

Olay, Seyhan ilçesindeki Atatürk Caddesi'nde bulunan Atatürk Parkı'nın çevresinde gerçekleşti. Genç bir erkeğin, bir kızla kaldırım üzerinde bilinmeyen nedenle tartıştığı görüldü. Genç kızın, saldırganın dirsek vurma tehdidine maruz kalması ve çenesinden tutularak itilmesi kameralara yansıdı.

 


Kalabalık parkta yaşanan şiddet olayını görmesine rağmen, hiçbir şey yokmuş gibi yoluna devam eden vatandaşların duyarsızlığı ise dikkat çekti. Dakikalarca süren olay, saldırganın bir arkadaşının araya girmesiyle sona erdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım