Adana Ceyhan'da sokak ortasında infaz!

  • 22730
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Ekim 2017 Salı 09:30

Adana ilinin Ceyhan ilçesinde 21 yaşındaki Berivan Minaz, sokak ortasında başından vurularak öldürülmüş bir şekilde bulundu. Cinayet ile alakalı 4 kişi gözaltına alındı.

Ceyhan İlçe merkezindeki Hürriyet Mahallesi Yunus Emre Sokak üzerinde genç bir kızın hareketsiz yattığını görenler hemen durumu polis ekiplerine bildirdiler. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekibi, yaptığı inceleme neticesinde  Berivan Minaz’ın başından vurularak öldürüldüğünü belirledi.

Cinayeti aydınlatmak için Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız’ın talimatı ile 10 kişilik özel ekip kuruldu. Polis ekipleri, Minaz’ın olay günü 5 arkadaşı ile bir evde bir araya geldiğini, evine döndükten sonra tekrar ayrıldığını ve kendisinden bir daha haber alınamadığını saptadı.

Soruşturma çerçevesinde, cinayet ile ilgisi oldukları iddiasıyla 45 yaşındaki Murat T., 19 yaşındaki Muhammet Ö., 31 yaşındaki Tahsin S. ve 32 yaşındaki Tarık O. gözaltına alındı. Şüphelilerin sorgusu devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım