Ablasını eşi ile bastı! 68 yerinden bıçakladı!

  • 15970
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 Cuma 15:02

Ablasını kocası ile basan Sabah Khan adındaki kadın, dehşet saçtı! Tam 8 dakika boyunca 68 kez ablasını bıçaklayan kadın, 22 sene hapis cezasına çarptırıldı.

Dehşet verici bu olay bir sene evvel İngiltere'nin Luton şehrinde gerçekleşti. Ablasının kocası ile ilişki yaşadığını öğrenen kadın önce zehirleme planı yaptı. İnternetten zehirli yılan ve zehirleme ile alakalı araştırma yaptı.

Bu planından cayan kadın kocası ve ablası ilişki esnasındayken odaya girip, aralıksız bıçak darbeleri ile ablasını öldürdü. O anlarda ablasının kadının en büyük kızı "Teyze fare mi öldürüyorsun" diye seslendi.

Oysa annesi o anlarda ablasını kocası ile basmış ve ablasının bedenine bıçak darbeleri indiriyordu. Polis geldiğince önce 'Hırsız yaptı' diyerek suçu üzerinden atmak istedi. Ancak bir süre sonra cinayeti itiraf etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım