Abdulkadir Selvi: Muhsin Yazıcıoğlu öldürüldü!

Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 14:59

Abdulkadir Selvi, BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün kaza değil bir suikast olduğunu ifade etti.

Hürriyet yazarlarından Abdulkadir Selvi katılmış olduğu 6. Sivas Kitap Günleri’nde okurları ile yaptığı söyleşide, Büyük Birlik Partisi (BBP) lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü ile alakalı,

"Yazıcıoğlu'nun arkasından 'Alperen' diye mütevazi bir kitap yazmıştım. O kitabı yazarken yaptığım araştırmalara göre de Muhsin Yazıcıoğlu bir suikast sonucu ortadan kaldırıldı" dedi.

Selvi,

“Merhum hemşerim Yazıcıoğlu’nun arkasından ‘Alperen’ diye mütevazi bir kitap yazmıştım. O kitabı yazarken yaptığım araştırmalara göre de Muhsin Yazıcıoğlu bir suikast sonucu ortadan kaldırıldı” şekliden konuştu.

Helikopterin düştüğü noktanın tam tersi yönde aramalar yapıldığını ifade eden Abdulkadir Selvi, sözlerine şöyle devam etti:

“Hiç helikoptere binmeyen birisinin helikoptere binmesi, o ağır kış şartlarında oraya gitmesi, orada eğitim uçuşu yapan uçaklarla ilgili radar izlerinin uzun süre verilmemesi. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopteri düştüğünde, düştüğü yerin değil de tam tersi yerin aranması ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopterine ve naaşına ulaşıldığının açıklanmasından bir gün önce oraya giden bir askeri keşif heyetinin orayı bulması. Orada helikopter içerisinde kayıtları yapan teknik cihazların teknisyenler tarafından ustalıkla sökülmesi, bir gün sonra bulunduğunun açıklanması. Tabi İsmail Güneş’in o çabalarına rağmen ısrarla nokta tespiti yapılmak yerine başka yerlerin aranmasının hepsi kuşkulu noktalar.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım