ABD’li popüler rapçi, tecavüzden tutuklandı

Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 06:29

Nelly takma ismi ile tanınan ABD’li ünlü rap şarkıcısı Cornell Iral Haynes’in dün tecavüz iddiası üzerine tutuklandığı öğrenildi.

TMZ’nin emniyetten kaynaklara dayandırdığı haberinde, dün sabah polise başvuran bir kadının, Nelly’nin Washington’a konser için geldiği tur otobüsünde kendisine tecavüz ettiğini iddia ettiği belirtildi. İddialar üzerine rap şarkıcısı polis ekiplerince tutuklandı.

Ayrıca TMZ’ye konuşan Nelly’nin avukatı, şarkıcıya yöneltilen suçlamanın uydurma olduğunu iddia etti. Avukat,

“Tarafımızca yapılan ön soruşturma, suçlamaya hiçbir şekilde güvenilmemesi gerektiğini, nedeninse açgözlülük ve kinden kaynaklı olduğunu net bir şekilde gösterdi” diye konuştu.

 

42 yaşındaki Nelly şimdiye kadar 7 stüdyo albümü çıkardı, 2003 ve 2004 senelerinde 4 defa Grammy ödülünün sahibi oldu. Şarkıcı 2015’te de uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklanmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım