ABD'li kız hakkında korkunç detaylar... Köpeklerinin kurbanı oldu!

Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 Çarşamba 08:28

ABD'nin Virginia eyaletinde geçtiğimiz hafta pitbull cinsi köpeklerini gezmeye çıkardıktan sonra cesedi bulunan 22 yaşındaki Bethany Stephens'in ölümü ile alakalı yeni korkunç detaylar meydana çıktı.

Polis, cesedin bulunmasından dört gün sonra yaptığı açıklamada, Stephens'ın intihar ettiğini ya da cinayete kurban gittiğini düşünmediklerini, köpekleri tarafından öldürüldüğünü dile getirdi. Yetkililer Cuma günü buldukları cesedin önce bir hayvan leşi olduğunu düşündüklerini ifade etmişti. Yapılan incelemeler sonucunda cesedin Stephens'a ait olduğunun anlaşıldığı ve köpeklerin cansız bedeni yedikleri belirtildi.

Goochland County Şerifi Jim Agnew,

"Ben de inceledim, dört şerif yardımcısı da inceledi. Köpekler Stephens'ın kaburgalarını yiyordu" dedi ve ayrıntıları paylaştı: "Bedenindeki ilk travmatik yaralanma boynunda ve yüzünde meydana gelmiş. Yere düşmüş ve bilincini kaybetmiş, köpekler de öldürünceye dek hırpalamış."

Şerif, Stephens'ın ölümü ile alakalı ayrıntıları ailesinin rahatsız olabileceği gerekçesi ile önce açıklamadığını ancak olayın yaşandığı bölgede çıkan söylentiler sebebi ile  paylaşmak zorunda kaldığını ifade etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım