ABD'de, helikopter kazası: 3 ölü, 2 yaralı

Son Güncelleme: 31 Ocak 2018 Çarşamba 10:46

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, içerisinde 4 kişi bulunan bir helikopterin evlerin üzerine düşmesi sonucunda 3 kişi hayatını kaybetti.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, içinde 4 kişi bulunan bir helikopterin evlerin üzerine düşmesi sonucunda 3 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi yaralandı.

Alınan haberlere göre görgü tanıkları, sebebi henüz belli olmayan kaza ile alakalı, helikopterin iri bir kaya gibi hızla evin üzerine çakıldığını aktardı. Kaza sırasında evde kimse bulunmadığı, yoldan geçmekte olan bir yayanın da kazaya karıştığı ifade edildi.

Kaliforniya'nın Orange County bölgesindeki John Wayne Havalimanı'ndan kalktıktan kısa bir süre sonra Newport Pilajı yakınlarında düşen helikopter nedeniyle oluşan kazanın ABD Sivil Havacılık Dairesi tarafından inceleneceği belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım