61 suçtan aranan cezaevi kaçağı yakalandı

  • 13348
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Ocak 2018 Cuma 09:36

Aydın ilinin Didim ilçesinde, ülkenin değişik yerlerinde işlediği 61 ayrı suç sebebi ile aranan ve cezaevi kaçağı olduğu da belirtilen 42 yaşındaki O.A. polis ekipler tarafından yakalandı

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ülke çaponda çok sayıda dolandırıcılık olayına karıştığı ve toplam 61 ayrı suç sebebi ile arandığı belirtilen cezaevi firarisi O.A.'nun, Didim'in turistlik merkezlerinden Akbük Mahallesi'nde olduğunu tespit etti.

Polis ekipleri, O.A.'yı bir sitedeki evde saklanırken yakaladı. Gözaltına alınan O.A., emniyete götürüldü. 'Dolandırıcılık, bilişim sistemlerini kötüye kullanmak suretiyle hırsızlık, banka ve kredi kartlarının kötüye kullanılması, hileli iflas' gibi suçlardan arandığı belirtilen O.A., sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım