5 il 24 saat 7 ceset!!!

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 15:30

Son günlerde yol kenarlarında, denizde ve göllerde çok fazla ceset bulunmaya başlandı. Beş şehirde 24 saat içerisinde 7 kişinin cesedi bulundu.

Trabzon ilinin Sürmene ilçesinde deniz kıyısında bir ceset gören çevre sakinleri polise haber verdi. Yapılan inceleme neticesinde cesedin ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan 16 yaşındaki Evren Halil'e ait olduğu belirlendi.

Trabzon Ortahisar ilçesinde de yol kenarında başı taş ile ezilmiş bir kadın cesedi bulundu. Kimliği belirlenemeyen ceset Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Ankara ilinde ise Eymir Gölü'nde uzun süredir suda kaldığı için deforme olan ve kimliği tespit edilemeyen bir ceset bulundu. Sivas'ın Zara ilçesinde de atık su kanalında 42 yaşındaki Orkan Kuzgun'un cesedi bulundu. Orkan Kuzgun'un bir otobüs firmasında çalıştığı öğrenildi.

Giresun ilinin Tirebolu ilçesinde de 35 yaşındaki Mehmet Önal denize düştü. Balıkçılar tarafından denizden çıkartılan Önal kurtarılamadı.

İstanbul ilinin ilçesi Şile'nin Ayazma plajında da 31 yaşındaki Yunus Emre Korkut'un cesedi bulundu. Korkut'un geçtiğimiz günlerde intihara teşebbüs ettiği haberi alındı.

Haliç'te de evvelki akşam denize düşüp kaybolan, 10 yaşındaki Şahin Budan'ın cesedi Deniz Polisi tarafından bulundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım