3 terör saldırısına da maruz kalan talihsiz kadın!

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 08:40

Farklı kentlerde seyahat ederken, 3 farklı kentte terör saldırısına yakalanan 26 yaşındaki Avustralyalı Julia Monaco, 1 sene içerisinde 3 kez saldırı şoku atlattı.

Aylar evvel Avrupa turuna çıkan 26 yaşındaki Avustralyalı Julia Monaco isimli kadın, DEAŞ’ın üstlendiği Londra, Paris ve Barcelona saldırılarının tümünde bu şehirlerdeydi. Julia Monaco, evvelki gün Barcelona’da bir aracın ünlü La Rambla Caddesi’nde yayaların üzerine sürüldüğü sırada bir arkadaşı ile beraber yakındaki bir alışveriş merkezindeydi.

Monaco, haziran ayında Londra’daki turistik Borough Market ve London Bridge bölgelerinde yapılan bıçaklı saldırılar esnasında arkadaşları ile beraber bölgedeydi ve o gece bir süre metroda mahsur kalmıştı.

Avustralyalı kadın birkaç gün sonra Paris’e geçmiş, Notre Dame Katedrali’ni gezdiği esnada, binanın hemen dışında yapılan saldırıda bir polis bıçaklanmıştı. Julia Monaco, saldırılara rağmen ülkesine dönmek istemediğini, tatilini sürdüreceğini ifade etti. İki arkadaşı ile alışveriş merkezindeyken güvenlik alarmı verilip kapıların kilitlendiğini belirten Monaco,

“Bir anda herşey değişti ve herkes canını kurtarmak için panik içinde kaçışmaya, ağlamaya başladı. Biz ise dükkana kitlenmiş olarak kaldık” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım