20 dakika sonra kurtarıldı ama sonu kötü oldu...

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 09:14

Fatih Balat Sahili'nde serinlemek amacı ile girdiği denizde boğulma tehlikesi yaşayan 30 yaşındaki Ersin Kayalı, deniz polisi dalgıçlarınca sudan çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan Kayalı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı ve vefat etti.

Olay dün saat 19.00 sularında Balat Fener Sahili'nde gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre, serinlemek için denize giren Ersin Kayalı, bir süre yüzdükten sonra suda batıp gözden kayboldu. Kayalı'nın battığını gören sahildekiler, polis ve sağlık birimlerine haber verdiler.

Denizde arama yapan deniz polisine bağlı dalgıçlar, yaklaşık 20 dakikalık bir aramadan sonra Ersin Kayalı'ya ulaştı. Dalgıçlar tarafından battığı sudan çıkarılan Ersin Kayalı hemen ambulansa alındı. Ambulansta sağlık ekipleri tarafından kalp masajı uygulanan Kayalı, Balat'ta bulunan özel bir hastaneye götürüldü. Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Ersin Kayalı, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayıp yaşamını kaybetti.

Olayın şahitlerinden Hakan Yeter,

"Arkadaş orada tek başına otuyordu. Biz buradan takip ettik biraz sarhoştu galiba, yüzmeyi biliyordu. 10 dakika kadar yüzdü daha sonra kayboldu. Biz de yetkililere haber verdik" dedi.

Sahilde piknik yapanlardan bazılarının kurtarma çalışmalarını izlerken bazılarının ise piknik yapmayı sürdürdükleri gözlendi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım