2 Mercedes çalan hırsız kıskıvrak yakalandı

Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 10:41

Çatalca’da evvelki gün bir eve giren hırsız, ev sahibi uyurken önce ziynet eşyalarını sonra da otoparktaki Mercedes otomobillerden bir tanesini çaldı.

Bir süre sonra eve tekrar dönen hırsız, otoparktaki 2. Mercedes’i de alıp kaçarken ev sahibi uyandı. Ev sahibi otomobilinin çalındığını fark etti fakat hırsızı yakalayamadı. Hırsız, otomobil ile hızla uzaklaştı. 

Başvuru üzerine Asayiş Şube Oto Hırsızlık Büro Amirliği birimleri çalışma başlattı. Bölgede daha önce 20 hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen Serkan T., kamera görüntüleri ve görgü tanıklarının verdikleri bilgiler doğrultusunda şüpheli olarak belirlendi. Ekipler, 5 hırsızlık olayından da araması olan Serkan T’nin peşine düştü ve Tekirdağ ilinden çalınan bir otomobilde yakaladı. 

Tatile giden kişilerin evlerine girdiği tespit edilen Serkan T.’nin çaldığı 3 otomobil sahiplerine teslim edildi. 

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım