2 günlük bebeğini köprüden atmıştı! işte cezası

Son Güncelleme: 21 Eylül 2017 Perşembe 12:35

İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yeni doğmuş bebeğini üst geçitten atarak ölümüne sebep olan Seyfullah E., karar duruşmasına çıktı. Mahkeme heyeti, Seyfullah E.’yi ilk olarak ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı. İyi hal indirimi ile ceza müebbet hapse çevrildi.

Alınan haberlere göre, Eylül 2015’te yaşanan dehşet verici olayı anlatan Savcı İsmail Arslan, sanık E.’nin çocuğunu kasten öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılmasını talep etti.

Seyfullah E. ise şunları söyledi:

“Olayı bilerek ve kasten gerçekleştirmiş değilim. Yeterince acı çekmiş bulunmaktayım. Benim cezalandırılmam eşimi ve çocuklarımı da olumsuz yönde etkileyecektir. Mahkemenin beni topluma kazandırmasını, ailemi ve çocuklarımı verecekleri hükümle mağdur etmemesini talep ediyorum.”

 Mahkeme heyeti, Seyfullah E.’yi ilk olarak ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı. İyi hal indirimiyle ceza müebbet hapse çevrildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım