17 yaşındaki gençlerin yan bakma kavgası

Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 09:11

Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde alkollü olduğu dile getirilen Mehmet G., yan bakma meselesinden dolayı tartıştığı Furkan İ. ile arkadaşı Emre A.'yı bıçaklayıp yaralandı.

Olay, merkez Nilüfer ilçesi 29 Ekim Mahallesi’nde gerçekleşti. Evlerine doğru giden 17 yaşındaki Furkan İ. ile yanındaki arkadaşı 17 yaşındaki Emre A., karşıdan gelen 17 yaşındaki Mehmet G. ile yan bakma meselesi yüzünden tartışmaya başladılar. Tartışmanın büyümesi ile Mehmet G., yanında taşıdığı bıçağı çekip, Furkan İ. ile Emre A.’yı bıçaklayarak kaçtı.

Karnından çok sayıda bıçak darbesi alan Furkan İ. ve kolundan yaralanan Emre A., olay yerine gönderilen ambulanslar ile Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı. Furkan İ.’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ifade edildi.

Polis, olaydan sonra kaçan Mehmet G.’yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Alkollü olduğu belirlenen Mehmet G., sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım