16 yaşında hayatını mahvetti!

Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 Salı 16:10

Kayseri ilinde 15 yaşındaki çocuğun yolunu kesip, cep telefonunu gasp ettiği iddiası ile tutuklu yargılanan 16 yaşındaki suça sürüklenen çocuğa 5 yıl 5 ay hapis cezası verildi.

26 Mayıs'ta Melikgazi ilçesi Mimarsinan Kavşağı'nda gerçekleşen olayda iddialara göre uyuşturucu madde kullanan zanlı M.A., yolda karşılaştığı F.T.'nin önünü kesip, 'cebinde ne var ne yoksa ver' dediği ve mağdurun cep telefonunu aldı. M.A. yakalanıp, mahkeme tarafından tutuklandı.

Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu yargılanan suça sürüklenen çocuk 16 yaşındaki M.A. Ankara'dan Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile, şikayetçi mağdur çocuk 15 yaşındaki F.T. duruşma salonunda hazır bulundu. Kapalı görülen davada tutuklu sanık M.A., gasp yapan kişinin kendisi olmadığını iddia ederken, mağdur F.T.'nin ise sanığı teşhis ettiği ifade edildi.

Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu tutuklu sanık M.A.'ya 'yağma' suçundan 5 yıl 5 ay hapis cezası verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım