14 yaşındaki kıza taciz hapiste noktalandı

Son Güncelleme: 03 Eylül 2017 Pazar 10:13

14 yaşındaki Z.A., annesi ile beraber bindiği otobüsün arka kapısının yanındaki ters koltuklara oturdu. 42 yaşındaki tekstilci C.B., otobüste boş koltuklar olmasına rağmen küçük kızın başına gidip durmaya başladı.

İstanbul ilinde otobüste 14 yaşındaki çocuğa taciz cezaevinde sonlandı. Olay, 20 Ağustos tarihinde İstanbul Ümraniye'de gerçekleşti. 14 yaşındaki Z.A., annesiyle birlikte bindiği otobüsün arka kapısının yanındaki ters koltuklara oturdu.

42 yaşındaki tekstilci C.B., otobüste boş koltuklar olmasına rağmen küçük kızın başında durmaya başladı. Fakat bir süre sonra C.B., iddialara göre bilerek küçük kızın üzerine düştü. Olayı başta C.B.'nin dengesinin bozulmasına yoran küçük kız, taciz tekrarlanınca ağlamaya başladı. Yaşadığı şoku üzerinden atıp tepki gösteren Z.A., 'Ne yapıyorsun sen?' diye bağırınca tacizci otobüsten inmek istedi.

Bu esnada Z.A.'nın annesi ve diğer kadınların otobüsü durdurup kapıların açılmasına izin vermediler. Çağrılan polis, C.B.'yi gözaltına aldı. Şüpheli,

Önce “karnım aç olduğu, başım döndüğü için üzerine düştüm.” Sonrasında da “ dengemi kaybedip düştüm" şeklinde kendini savundu. Fakat nöbetçi hakim, C.B.'nin 'çocuğunun cinsel istismarı' suçundan tutuklanmasına karar verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım