13 yaşındaki kıza tacizden tutuklandı

Son Güncelleme: 06 Ağustos 2017 Pazar 11:24

Tekirdağ Devlet Hastanesi'nin özel güvenlik müdürü olarak görev yapan 37 yaşındaki Göksel E., komşusunun 13 yaşındaki kızını cinsel olarak istismar ettiği sebebi ile tutuklandı.

Tekirdağ ilinde 13 yaşındaki kız çocuğu, ailesine komşuları olan Göksel E.'nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu belirtti. Ailenin şikayeti üzerine harekete geçen polis birimleri, Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde taşeron firmanın özel güvenlik müdürü olarak görev yapan Göksel E.'yi işyerinde gözaltına aldı.

Emniyette merkezindeki işlemlerinden sonra adliyeye gönderilen Göksel E., savcılıkta suçlamaları kabul etmeyip, kendisine iftira atıldığını dile getirdi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan Göksel E., küçük yaştaki çocuğun cinsel istismarı suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Göksel E.'nin, daha evvel kentte eski bir milletvekilinin danışmanlığını yaptığı öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım