1 aylık evliyken hayatları zindana dönmüştü

Son Güncelleme: 26 Eylül 2017 Salı 10:27

Markete alışveriş yapmaya giderken güvenlik tedbiri alınmayan inşaattan başına ahşap plaka düşmesi sonucunda ağır yaralanan 24 yaşındaki Burçak Keskin, 344 günlük yaşam mücadelesini kazanamadı. Eşi Oğuz Keskin ise terapi amacıyla doktor kontrolünde her gün eşinin yanına girip 10 dakika elini tutuyor, sağlığına kavuşması için bekliyordu.

Bursa ilinde, 2016 senesinin ekim ayında evinden 100 metre uzaktaki markete alışverişe giden Burçak Keskin'in başına güvenlik önlemi alınmayan inşaattan tahta parçası düştü. 

O tarihte henüz 1 aylık evli olan ve atama bekleyen 24 yaşındaki resim öğretmeni Keskin ağır yaralandı. Hayatının baharındaki genç kadın Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de tedavi altına alındı.

Darbe sebebi ile kafa travması geçiren ve 3 defa ameliyat edilen Burçak öğretmen 11 aydır yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi veriyordu. Eşini yalnız bırakmayan eşi Oğuz Keskin ise terapi amacı ile doktor kontrolünde 344 gün eşinin yanına girerek 10 dakika elini tutup gözlerini açması için dua etti. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım