İsveç'in başkenti Stockholm'de bıçaklı saldırı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 14:12

Avrupa'da bir bıçaklı saldırı şoku daha yaşandı. İsveç'in başkenti Stockholm'de meydana gelen bıçaklı saldırıda bir polis yaralandı.

Stockholm’ün merkezi meydanlarından olan Medborgar Platsen’de gerçekleşen bıçaklı saldırı sonucunda bir polis yaralandı.

Stockholm Polisi’nin yaptığı açıklamaya göre, Medborgar Platsen’de gerçekleşen bıçaklı saldırıda, polisi yaraladığı söylenen saldırgan gözaltına alındı. Açıklamada, Medborgar Platsen çevresinde geniş çaplı operasyon yapıldığı ifade edildi.

AVRUPA'DA BIÇAKLI SALDIRILAR!

19 Ağustos'ta Finlandiya'nın Turku şehrinde bıçaklı saldırı yapılmıştı. Fin polisi saldırıda 2 kişinin öldüğünü ve 6 kişinin yaralandığını açıklamıştı. Aynı gün Almanya'dan bir bıçaklı saldırı haberi gelmişti. Düsseldorf'a yakın noktada gerçekleşen saldırıda 1 kişi ölmüş 1 kişi yaralanmıştı.

Bu saldırılardan 1 hafta sonra ise İngiltere'nin başkentinde yer alan Buckingham Sarayı'ndaki görevli polise kılıçla saldırıldığı bildirilmişti. Aynı gün Belçika'nın başkenti Brüksel'de de, bıçaklı bir saldırgan devriye gezen askerlere saldırmıştı

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım